CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Kariéra    Programátor PHP
VOLNÁ MÍSTA:

Kariéra

Jsme CDI.CZ, česká společnost založená v roce 1994. Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku, který podporujeme dodávkou potřebné hardwarové techniky, a tvorbou webových prezentací, které vytváříme v součinnosti s klientovou firemní filosofií.
Portfolio našich klientů je velice rozmanité od živnostníků, po nadnárodní korporace.

V současné době do našeho týmu hledáme kolegu na pozici:

Programátor PHP

Koho hledáme
PHP programátora na backend, ideálně zkušenějšího, ale rádi se pobavíme i s šikovným juniorem.
Pracujeme s PHP, MySQL, Nette, MODx, Doctrine, SVN, Git.

Co můžeme nabídnout
Kanceláře máme v horním patře dvoupatrové budovy na Jarově, tedy nejsme v klasické administrativní budově. Není problém občas pracovat z domova. Protože děláme i HW umíme nabídnout zaměstnancům zajímavé ceny. Kurzy angličtiny.

Odměna se odvíjí od znalostí (zkušenému programátorovi nabídneme samozřejmě více, než začátečníkovi, počítejte, že základní mzda bez prémií začíná na 40.000,-).  Pracovat je možné na HPP, nebo na IČO. Je možné se domluvit i na menším úvazku.

Nástup - ideálně ihned.

Pokud byste rádi pracovali v naší společnosti neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis na adresu jobs@cdi.cz. nebo nás kontaktujte přímo na telefonním čísle +420 222 541 930. Rádi se s Vámi uvidíme!

Zasláním životopisu projevíte souhlas s tím, aby údaje v něm uvedené byly do odvolání uloženy v databázi společnosti. Údaje budou společností využity výhradně pro účely případného jednání o zaměstnání.