CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Marketing    Marketingové služby    Internetový marketing
MARKETINGOVÉ SLUŽBY:

Internetový marketing

Internetový marketing je podporou webové prezentace. Jeho prostřednictvím se povědomí o značce rozšiřuje. Nespornou výhodou internetového marketingu je snadná možnost zacílení a vysoká rychlost zpracování výsledků. Tím se stává internetový marketing ohromně silným.

Nástroje:

PPC kampaně ve Vyhledávací síti

Pomůžeme Vám vyniknout na předních pozicích vyhledávání ve chvíli, kdy zákazník Váš produkt, nebo službu přímo vyhledává.

Specializujeme se na kampaně ve Vyhledávacích sítích Google.com a Seznam.cz.

PPC kampaně v Obsahové síti

Ať již jde o oslovování nových zákazníků, či cílení na ty, kteří se již s Vaším webem nebo službou setkali, je zde obsahová síť. Oslovujte pomocí bannerové reklamy, či dynamickými produktovými inzeráty zákazníky kdekoliv na internetu.

Pracujeme s obsahovou sítí Google, Seznam a Facebook.

Google nákupy

Zobrazujte své produkty v porovnání s konkurencí na těch nejlepších umístěních ve Vyhledávací a Obsahové síti Google. To vám pomůže zákazníkovi nabídnout váš produkt ještě před tím, než se dostane na Váš web.

Zbožové srovnávače

Na zbožových srovnávačích nemusíte konkurenci porážet pouze snižováním ceny. Pomocí biddingu a dalších nástrojů a postupů Vás dostaneme na přední příčky porovnání.

Pomůžeme Vám dostat ze zbožových srovnávačů Heureka.cz a Zboží.cz maximum.

SEO služby

Dobrého umístění ve vyhledávání můžete dosáhnout i bez placených prokliků. Pomůžeme Vám s optimalizací Vašeho webu tak, aby dosahoval lepších organických umístění ve vyhledávání Seznam a Google.

Sociální sítě

Současný trend sociálních sítí je nezanedbatelný. Prostřednictvím sociálních sítí můžete přímo oslovit své zákazníky a ovlivnit je. Pomůžeme Vám využít potenciálu, který v sobě ukrývají.

Specializujeme se na platformy Facebook a Instagram.

partner heureka google ds shopping certification google ds seasrch certification

Tuto službu jsme realizovali na projektech: