CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    O nás

O nás

CDI.CZ, s.r.o. je dynamická a rozvíjející se česká společnost působící na trhu s informačními technologiemi. Její kořeny sahají do roku 1994 a od té doby si vybudovala stabilní místo na trhu IT v čechách i zahraničí. V posledních letech prošla společnost CDI.CZ, s.r.o. razantním rozvojem, který je spjat s rozšířením řad IT profesionálů disponujících zkušenostmi z oblasti vývoje softwarových řešení na zakázku a tvorbou webových stránek na míru. Naši vedoucí pracovníci mají za sebou mnoho úspěšných projektů z oblastí výroby, průmyslu, služeb a obchodu pro významné české i mezinárodní společnosti. Spektrum služeb společnosti CDI.CZ, s.r.o. počíná analytickou činností a konzultacemi, které následuje vývoj zakázkového software a provoz včetně dodávek potřebného HW vybavení, jakým jsou aplikační a databázové servery či uživatelské PC stanice.

Od roku 2005 se část společnosti vyprofilovala do pozice poskytovatele marketingových služeb, kterých využívala například společnost Renault Trucks ČR. Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se o našich kvalitách, které potvrzují naše rozsáhlé reference.

Během působení na trhu s IT jsme se vyprofilovali jako poskytovatel následujících služeb:

V posledních letech jsme prošli razantním rozvojem. Rozšířili jsme řady IT profesionálů, kteří mají zkušenosti z oblasti vývoje software na zakázku. Jsme o krok napřed před konkurencí díky nabídce komplexních služeb. Našim klientům šetříme čas, který mohou efektivně investovat do stěžejních procesů vlastní společnosti.

Máme k dispozici nejmodernější informační techniku, kterou dokážeme využít. Projekty jsme schopní testovat i na rozdílných operačních systémech, které ovládáme.

  • Win XP
  • Win 7
  • Open SUSE
  • Linux from Scratch
  • Ubuntu
  • MAC OS X 10
  • Debian

Využíváme své vysokokapacitní servery pro interní vývoj aplikací a dále rack v datacentru Vodafone, kde jsou umístěny servery pro produkční verze klientských aplikací. Datacentrum je pod stálým dohledem 24x7.

Držíme se základních pravidel - vlastního firemního desatera.