CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Webdesign    Reference    Benefity, a.s.

Reference - Benefity, a.s.

Společnost BENEFITY a.s. působí na trhu v České republice od roku 2003. Tato společnost zprostředkovává zaměstnavatelům poskytování flexibilních volitených benefitů pro zaměstnance. Unikátním řešením a pokrytím celého území České republiky se řadí do čela poskytovatelů komplexní správy systému nepeněžního odměňování a motivace zaměstnanců. Systém je vhodný pro jakoukoliv společnost a nemá vazbu na počet zaměstnanců.

Posláním společnosti Benefity, a.s. je poskytování kompletního servisu zaměstnavatelům v oblasti benefitů včetně poradenství, daňové optimalizace a dlouhodobé péče.

Společnost BENEFITY a.s. je součástí skupiny Santé Group.

Mezi nejvýznamější zákazníky této společnosti patří:
CET 21,  CITIBANK, Ernst & Young, Heineken, ICZ, NESS Czech, PPAS - Plzeňský Prazdroj, Raiffeisen Bank, Toyota Peugeot Citroen Automobile Czech (TPCA), T-Mobile

Vyjádření klienta

"Jako přední společnost působící na trhu se zaměstnaneckými benefity vyžadujeme kvalitní a nadčasové softwarové řešení, které nám poskytuje konkurenční výhodu. V roce 2010 jsem pro spolupráci zvolili společnost CDI.CZ, s.r.o., která pro nás vyvíjí aplikaci pro desetitisíce zaměstnanců našich zákazníků. Na naší spolupráci oceňuji profesionální projektový přístup a  precizní práci při definici zadání nových funkcionalit, které stále přibývají. Spolupráce s CDI.CZ, s.r.o. je pro naši společnost velikým přínosem a mohu ji jedině doporučit."

Ing. Miroslav Albrecht
Ředitel společnosti Benefity, a.s.

Realizované webdesignové projekty:

Realizace z ostatních oblastí::