CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Webdesign    Reference    Ski areál Malá Úpa    www.skimu.cz

www.skimu.cz

Název projektu:www.skimu.cz
Zadavatel:Ski areál Malá Úpa
Termín:září 2010

V zimě lyžařské centrum, v létě centrum pro pěší a cyklisty – SKiMU. SKiMU - Ski areál Malá Úpa se nachází v katastru obce Malá Úpa ve východní části Krkonoš v těsné blízkosti státní hranice s Polskem.

Zadání:

Naším úkolem bylo vytvořit atraktivní webové stránky, které budou informovat uživatele o novinkách a akcích ve ski areálu.

Výsledek:

Vytvořili jsme webovou prezentaci, která je prakticky neustále aktivní. Obsah je neustále obměňován přesně v duchu aktivitního přístupu vlastního ski areálu.

Webová prezentace je provedena ve dvou variantách, v letní a zimní, které mají i své jazykové mutace. Aktuální informace o stavu areálu jsou zobrazovány v multifunkčním panelu, který je nejrychlejším sdělovacím prostředkem.

Výsledkem jsou webové stránky, které odpovídají požadavkům cílové skupiny, tedy lyžařů. Své informace najdou snadno a rychle.

Popis řešení:

Webové stránky ski areálu jsou prakticky v neustále procesu vývoje. Na začátku to byl malinký web s několika statickými stránkami. Postupem času, a zároveň vývojem vlastního areálu, došlo k rozšíření na střední úroveň, kterou nyní před sezónou 2011/2012, hodláme znovu opustit a přesuneme se zase na vyšší úroveň. Webové stránky rostou se ski areálem.

V poslední úpravě designu stránek jsme se zaměřili zejména na snadné hledání. A to snadné hledání jak z pozice nedočkavého lyžaře, tak i z pozice rodiny, která hledá vhodné místo pro strávení zimní dovolené.

Jako lyžař hledající aktuální informace o areálu chcete najít všechno velice velice rychle. K tomu účelu slouží právě multifunkční panel, ve kterém v mžiku zjistíte, zda daný vlek jede nebo zda jsou běžecké tratě sjízdné. Jako rodinný příslušník zařizující zimní dovolenou zase chcete najít všechny informace o nabídkách, cenách a slevách, a to také velice rychle.

Našli jsme tedy řešení, které kloubí požadavky obou modelových příkladů, a stránky jsme doplnili uživatelsky příjemnější navigačním panelem.

Použité technologie:

  • PHP
  • Apache
  • Linux
  • MySQL
  • Redakční systém CDI.CZ