CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Webdesign    Reference    Damco Czech Republic, s.r.o.    Systémová analýza on-line konfigurátoru

Systémová analýza on-line konfigurátoru

Název projektu:Systémová analýza on-line konfigurátoru
Zadavatel:Damco Czech Republic, s.r.o.
Termín:březen 2011

Zadání:

Vytvořit detailní systémovou analýzu on-line cenového konfigurátoru pro potřeby interního vývojového týmu. Cílem projektu bylo navrhnout funkčnost a workflow systému, dále wireframy jednotlivých obrazovek a následně navrhnout design finální aplikace.

Výsledek: 

On-line cenový konfigurátor je www aplikace pro zákazníky společnosti Damco czech republic, s.r.o., kteří chtějí rychlou cenovou kalkulaci přepravy zboží z místa A do místa B. Při konfiguraci požadavku mohou zákazníci volit mezi různými typy dopravy, destinacemi, typy zásilky a typy dodávky. Na základě nastavených kritérií systém online počítá předběžnou cenu za přepravu, kterou odešle na základě vyplněných kontaktních údajů zákazníka.

Popis projektu:

Analýza byla vytvořena pomocí nástroje Axure, ve kterém byly navrženy wireframy jednotlivých obrazovek. vytvořený PROTOTYP jasně demonstroval budoucí stav on-line konfigurátoru.

Programování na základě systémové analýzy bylo již realizováno zdroji společnosti Damco. Finální systém je již v produkčním provozu a je přístupný z www prezentace www.damco.cz, kterou komplentě zajistila naše společnost.

Použité technologie

  • Axure
  • Enterprise Architect