CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Reference    Renault Trucks    Klub řidičů RT

Klub řidičů RT

Název projektu:Klub řidičů RT
Zadavatel:Renault Trucks
Termín:2008 - 2010

Klub řidičů nákladních vozů Renault Trucks je projektem společnosti Renault Trucks.

Zadání:

Naším úkolem bylo vytvořit zázemí pro řidiče nákladních vozů značky Renault. Tímto zázemím by měl být klub, který by své řidiče informoval o aktuálním dění ve společnosti a v koncesích, nabízel jim výhody a samozřejmě podporoval jejich náklonnost ke značce Renault.

Výsledek:

Vznikla jednoduchá webová stránka, která byla podpořena kampaněmi v koncesích a POS / POP materiály. Výsledkem byla registrace více než dvou tisíc řidičů, kteří aktivně využívali služeb Renault Trucks.

U řidičů jsme dosáhli pocitu sdružení a sounáležitosti, který změnil běžného řidiče na pyšného řidiče nákladního vozu Renault.

Cesta k řešení:

Cestou k řešení bylo umožnění komunikace mezi společností a koncesemi a běžnými řidiči. Do klubu byl přístup velice snadný, stačilo být řidičem nákladního vozu Renault a pravidelně navštěvovat servisní služby v koncesích Renault Trucks. Tam však naše práce neskončila.

Pro řidiče přihlášené do klubu jsme připravovali eventy, hry, soutěže a jiné akce, které jim členství jak zpříjemnily, tak je zároveň ke klubu, a tím i ke značce, přimkly.