CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek CDI.CZ – vývoj software na zakázku, tvorba webových stránek
HOME    Reference    Ardo Austria frost GmbH

Reference - Ardo Austria frost GmbH

ARDO n.v. již více než 40 let působí v oblasti sklizně zeleniny a od roku 1977 také v oblasti mražené zeleniny a její produkce. V roce 1985 se společnost rozhodla expandovat v Belgii a začátkem 90.let již expanze vyrazila za hranice. V současné době provozuje 14 továren po celé Evropě a vyváží do 52 zemí světa. V objemu produkce mražené zeleniny se jedná o evropskou jedničku

V roce 2009 se vedení Ardo n.v. rozhodlo přesunout výrobu z Mochova do obce Groß-Enzersdorf ležící poblíž rakouské Vídně. Zde byla založena nová společnost Ardo Austria frost GmbH, která pokračuje v úspěších Ardo Mochov.

Vyjádření klienta

"Spolupracuji s firmou CDI.CZ, s.r.o. již řadu let, nejdříve jako administrátor výrobní společnosti ARDO Mochov s pobočkou ARDO Slovensko, později se výroba přesunula na větší mateřskou společnost Austria Frost GmbH v Rakousku, kde se naše spolupráce ještě více rozvinula. Velmi oceňuji pracovní nasazení celého týmu lidí z CDI.CZ, s.r.o. s jakým jsme mohli kompletně vyměnit starou infrastrukturu v Austria Frostu za zcela novou síť s novými aktivními prvky, servery s virtualizací, diskovým polem a firewallem. Vše probíhalo za plného výrobního procesu, v časovém stresu, s kompletně novým software a v cizím jazyce. V takových případech je určitě nezbytné mít za sebou společnost na odborné úrovni v oblasti software i hardware jako je CDI.CZ, s.r.o. Jejich účinnou podporu a nadstandartní přístup k zákazníkovi můžu všem vřele doporučit."

Arnošt Žižka
Manager IT společnosti Austria Frost GmbH,
ARDO Mochov s.r.o. a ARDO Slovensko s.r.o.